Марапаттау рәсімі, «Жыл қорытындысы» концерті

2023 жылдың 27 желтоқсанында өткен концертте жыл қорытындысы шығарылды, бұл университет үшін, оның ішінде біздің факультет үшін де жемісті болды!Іс-шарада профессорлық-оқытушылар құрамы құрмет грамоталарымен және алғыс хаттармен салтанатты түрде марапатталды: Курмашев И. Г., Латыпов С.И., Герасимова Ю.В., Аубакирова Б.Б., Шапорева А.В., Кельдегулова А.Т., Семенюк В.В., Васильева А.А., Шаймергенова Р.М., сонымен қатар белсенді студенттер: Рамазанов Алтынбек, Рамазанов Азат,Пернебай Сүндет, Шекерхан Аяужан, Мирзакерим Алишербек, Зият Ғалымжан, Өтеген Альмира, Сәтім Ақсұңқар, Иса Айдарбек!

НаграждениеНаграждениеНаграждениеНаграждениеНаграждениеНаграждениеНаграждениеНаграждениеНаграждениеНаграждениеНаграждение