Ең сергек құрама – ПФ!

Профессор-оқытушылар құрамы мен қызметкерлер арасында "Сергектік пен денсаулық" спартакиадасы аяқталды. Жабылу салтанатына Қозыбаев университетінің  Басқарма Төрағасы Ректор м.а. Рената Апергенова, спорт ардагерлері Виктор Тулаев пен Валерий Глазырин, ЖОО түлегі, WBA және IBO нұсқасы бойынша әлем чемпионы Жанат Жақиянов, спорт клубының мүшелері, сондай-ақ 8 қатысушы құрама қатысты.

Оқу ордамыздың  бірқатар оқытушылары мен қызметкерлері алғыс хаттармен марапатталды. Арқан тартудан  ПФ және шағын футболдан  ӘБП жеңімпаз атанды.

Номинациялар бойынша да спортшылар ерекше атап өтілді:

«Жоғары буын қатысушысы» шахматтан Спартакиаданың күміс жүлдегері, еңбек сіңірген профессор Виктор Тулаев
«Ең жас қатысушы-бастаушы» үстел теннисінен Спартакиада чемпионы Адиль Альназиров
«Шағын футболдан үздік ойыншы-шабуылшы» Асқар Қабікенов
«Үздік жанкүйерлер» университеттің персоналды басқару қызметі.

Қорытынды есепте спорттың 8 түрінің нәтижелері бойынша:
I орын  Педагогикалық факультет (142 ұпай)
II орын Агротехнологиялық факультет (127 ұпай)
III орынӘкімшілік-басқару персоналының құрамасы (124 ұпай)

Жүлдегерлер мен жеңімпаздар естелік кубоктар, грамоталар, медальдар алды!