Кәсіптік бағдар беруі

Инженерлік және сандық технологиялар факультеті жыл сайын қала және облыс мектептерінің студенттерімен кәсіптік бағдар беру жұмыстарын жүргізеді. Қозыбаев атындағы университетіміздің білім беру ерекшеліктерімен танысу мектеп түлектеріне болашақ мамандығын таңдауға көмектеседі. Ұстаздар мен талапкерлер арасындағы мұндай кездесулер университет пен мектеп арасындағы диалогты дамытып, болашақ студенттердің сұрақтарына жауап табуға көмектеседі.

ПрофориентацияПрофориентация в Перовй гимназииПрофориентацияПрофориентация в IT-лицееПрофориентацияПрофориентацияПрофориентацияПрофориентация