Қозыбаев университеті AGUNE бірінші отырысына қатысты

25 қаңтарда Қозыбаев университеті Қазақстанның, Индонезияның, Түркияның, Мексиканың, Германияның, Сербияның басқа да 15 жоғары оқу орындарымен бірге алғаш рет AGUNE-де жиналды.

Іс-шараны ASIIN Басқарушы Директоры Доктор Иринг Вассер ашты. Сондай-ақ, ASIIN жобасының менеджері Астрид Хартман, ASIIN Басқарма мүшесі Кристиан Андреас Шуман сөз сөйледі.

Аталмыш кездесуде Қозыбаев университетін, Аризона университетінің Халықаралық бағдарламалар жөніндегі басқарма мүшесі Бахтияр Хаджимуратұлы таныстырды.Ол біздің университет туралы және білім беру саласында, атап айтқанда, сапа менеджменті саласындағы жетістіктері туралы қысқаша айтып берді.

Алғашқы танысу сәтті өтті. Алдағы уақытта көптеген кездесулер, қызықты тәжірибе мен жаңа байланыстар әкеледі деп үміттенеміз.