7 білім беру бағдарламасы үздіктер қатарында

ҚР Ғылым және жоғары білім министрлігі «Атамекен»  Ұлттық кәсіпкерлер палатасымен бірлесіп 2023 жылға арналған қазақстандық ЖОО-ның білім беру бағдарламаларына тәуелсіз бағалау жүргізді. Бб мазмұны, студенттер мен оқытушылардың жетістіктері, жоғары және ЖОО-дан кейінгі білім беру ұйымдарының жалпы көрсеткіштері бағаланды.

Маңызды критерийлердің бірі- түлектерді жұмысқа орналастыру. Осы бағыт бойынша Қозыбаев университеті рейтингке қатысатын барлық жоғары оқу орындары арасында көшбасшылар үштігіне кірді (3 орын)! Біздің түлектердің жұмысқа орналасу көрсеткіші- 88% құрайды.

7 Білім беру бағдарламасы жүлделі орындарға ие болды. Бұл Педагогикалық және Агротехнологиялық факультеттердің, сондай-ақ, Тіл және әдебиет институтының мамандықтары.
1 орын – «Дефектология» (17 ЖОО арасында)
2 орын – «Әлеуметтік педагогика және өзін-өзі тану» (9 ЖОО арасында)
2 орын – «Орыс тілі мен әдебиеті» (18 ЖОО арасында)
2 орын - «Музыкалық білім» (20 ЖОО арасында)
3 орын - «Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы» (9 ЖОО арасында)
3 орын – «Әлеуметтік педагогика» (9 ЖОО арасында)
3 орын – «Дене шынықтыру және спорт» (39 ЖОО арасында)

Айта кету керек, тағы 14 Бб бағдарламалары 4-6 орын алып, лайықты нәтижелер көрсетті.
«Атамекен»  ҰКП рейтингіндегі жоғары орындар-университеттің ПОҚ ұжымы мен білім алушыларының еңбегі, сонымен қатар, жергілікті атқарушы органдармен және жұмыс берушілермен тиімді өзара ынтымақтастықтың  нәтижесі!