«Жемқорлықсыз ФИЭП» командасын жеңісімен құттықтаймыз!

М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті 2024 жылдың 31 қаңтарында «AntiParaCraft» квест ойыны өтті, онда ТЭжҚФ командасы бірінші орынға ие болды!

Квест мақсаты – ақпараттық ашықтықты және білім беру қызметтерінің қолжетімділігін қамтамасыз ету үшін студенттердің сыбайлас жемқорлыққа қарсы дүниетанымы мен мінез-құлқын қалыптастыру және дамыту бойынша белсенді саясатты енгізу.

Қатысу үшін әр факультет 5 адамнан тұратын команданы ұсынды. ТЭжҚФ командасының құрамында факультет ОБ-ның студенттері болды: команда капитаны - Дулатова Д.Б. (Ю-23 топ), Қоспанова С.А. (Т(o)-23 топ), Молнар О.В. (Ю-22 топ), Қазбеков А.М. (БМ-23-1 топ), Нагуманова Д.И. (Ме- 22 топ). Команда квест ойынын аяқтау үшін сыбайлас жемқорлыққа қарсы тақырыптарға бейнеролик пен постер дайындады.

Квест басталар алдында қатысушылар станциялар арқылы шарлау және белгілі бір тапсырмаларды орындау үшін пайдаланатын маршрут парақтарын алды. Жеңімпаздар қазылар алқасының жинаған ұпайлары мен қорытынды ұпайлары бойынша анықталды.

Студенттерді лайықты ойынмен және қалаған жеңісімен құттықтаймыз! Сізге одан әрі табыс тілейміз!