Мәңгі өшпес жарық жұлдыз...

26 қаңтарда СҚУ. Көрнекті ғалым-педагог, профессор, Қазақстан Республикасы Ұлттық ғылым академиясының корреспондент-мүшесі, Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындарының еңбек сіңірген қайраткері М.Қозыбаевтың өмірі мен қызметіне арналған еске алу кеші өтті. , Солтүстік Қазақстан облысының құрметті азаматы Зинаида Петровна Табакова.
2024 жылдың 18 қаңтарында Зинаида Петровна өмірден озды, бұл университет ұжымы, облыстың және жалпы еліміздің ғылыми-педагогикалық қауымы үшін үлкен қайғы болды.
Біздің бөлім үшін Зинаида Петровна ерекше тұлға болды.
«Журналистика» мамандығының өзі 1997 жылдан бастау алады. Дәл сол кезде облыстық БАҚ жаңа білікті кадрларға зәру болғанымен, журналистік шеберлік сол кездегі бірде-бір облыстық оқу орнында оқытылмады. Басқалардың қатарында Зинаида Табакова олқылықты түзетуге көмектесті. Оның бастамасымен «Орыс тілі мен әдебиеті» кафедрасында жаңа мамандық ашылып, солтүстікқазақстандық талапкерлер үйлерінен шықпай-ақ журналистиканың қыр-сырын меңгеруге мүмкіндік алды.
Оның жетекшілігімен журналистердің бір буыны өсіп шықты!
Керемет ұстаз бен Ұлы Адамға мәңгілік естелік!