Нейрондық желілерді пайдалану бойынша мастер-класс

Технологиялардың қарқынды дамып келе жатқаны сонша, кейде шындық пен қиял арасындағы шекара бұлыңғыр болып көрінеді. Дәл сол жасанды интеллект - соңғы уақытқа дейін өте қарапайым болған, бүгінде ол барлық салаларда адам интеллектімен бәсекелестікке үміткер бола бастады. Сонымен, AI шығармашылықты алмастырып, сол журналистерді алға жылжыта ала ма?
Жоқ. Сарапшы, «DALA SMM» медиа агенттігінің директоры Илья Лыгин осылай дейді. Ол журналистика факультетінің студенттеріне арналған шеберлік сабағында нейрондық желілер нарығы және жалпы жоғары технологиялар туралы өз көзқарасымен бөлісті.