AntiParaCraft әділдік жолын таңдайды!

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес - бұл жалпыұлттық міндет. 31 қаңтарда AntiParaCraft квест-ойыны өтті. Оған әр факультеттен 7 команда қатысты. Құрамында - 5 студент. Олар сыбайлас жемқорлықтың түрлі аспектілері қозғалған кең ауқымды міндеттерді шешуі тиіс болды.

Қатысушылар бейнероликтер мен плакаттарды таныстырды, онда парақорлық проблемаларын шешу жөніндегі өз көзқарастарын бейнеледі. Одан кейін «Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл туралы» Заңды білу сұрақтарына жауап берді, ахуалдық кейсті шешті, сыбайлас жемқорлыққа қарсы тақырыптағы ребустар мен кроссвордтарды анықтады.

Нәтижесінде Медицина факультеті екінші орын алды. Фарм-23 тобының «Іргелі медицина» кафедрасының білім алушылары 1 курс студенттері Темірбаева Жұлдыз Серікқызы, Жанғарин Диас Ерболатұлы қатысты, «Клиникалық диссдисциплиналар» кафедрасының «Жалпы медицина» 4 курс білім алушылары Долганова Лианан Витальевна, Дюсюпов Алипова Әскерова Гүлжанат Тайжанқызы