Көпсайысшылар жеңіс тұғырында

Қызылжар ауданы Бескөл ауылында «Север-2024» спорттық мереке бағдарламасында СҚО-ның Қысқы Президенттік көпсайыстан жеке-командалық чемпионаты өтті. Қозыбаев университетінің студенттері жақсы нәтижелер көрсетіп, 5 медаль жеңіп алды!

Никита Изотовтың қоржынында екі алтын бар: 21-23 жас тобында бірінші орын және барлық жастағы біріншілікте жеңіске жетті.

18-20 жас аралығындағы Данила Свиржевский күміс жүлдегер атанды. Юлия Безушко қола медальға ие болды, өзінің жеке рекордын орнатып, 80 рет жерден көтерілді. Сондай-ақ, 21-23 жас тобында Аркадий Есман үшінші орынға жайғасты. Барлық спортшылар Педагогикалық факультеттің дене шынықтыру және әскери тәрбие теориясы мен әдістемесі кафедрасының студенттері .

Біздің көпсайысшыларды ДӘТТӘ кафедрасының аға оқытушысы, ардагерлер арасындағы чемпион Александр Наумов жаттықтырады. Осы жарыстарда ол, 40 жас және одан жоғары санаттағы біріншілікте жеңіске жетіп, өз нәтижесін дәлелдеді.

Құттықтаймыз!