Бейіндік магистратура түлектері

Дәрістер тыңдап жаңа жоспарларды іске асыру – мұндай мүмкіндікке Қозыбаев университетінің жас мамандары қол жеткізді. Екі жыл бұрын біздің ЖОО-ның бейіндік магистратураны ашу жөніндегі бастамасы ҚР Ғылым және жоғары білім министрлігінің қолдауын тапты. Гранттар бөлінді. Мұнда жыл бойы оқыту жүргізіледі. Бағдарламалар мен білім деңгейін арттыру мақсатында, кәсіпорындардың  мамандарымен серіктестікте жұмыс істеу маңызды.

Енді бейіндік бағытта: АФ, ТжӘИ, ТЭҚФ, МЖҒФ және ИСТФ факультеттерінің 24 білім алушылары оқуларын бітірді. Оның 20-ы гранттар бойынша. Іс-шарада қызметкерлер Қозыбаев университетінің  магистратурасында оқыған ЖОО мен серіктес кәсіпорындардың басшылығы құттықтады. Түлектер жаңа білім алу, бюджеттік оқыту, негізгі жұмысты оқумен ұштастыру мүмкіндіктері үшін алғыстарын білдірді.

Құрметті түлектер, құттықтаймыз! Сәттілік!