Интерактивная лекция по профилактике лудомании

Қозыбаев атындағы ОҚМУ Психологиялық қызметінің Петропавл қаласының Петропавл қаласының медициналық ұйымдарымен құмар ойындарға тәуелділіктің алдын алу үшін, 07.02.2024 ж. Құмар ойындарға тәуелділік жағдайында интерактивті дәріс өткізілді. Қатысушылар: ЭжБ кафедрасының аға оқытушылары Аубакирова Г.В. және Гаголина О.С және студенттер гр. EE-21 және EE-22-k. Баяндамашы: «No3 қалалық емхана» РМК жанындағы «Жастар денсаулық орталығы» КММ психологы.

Лекция по профилактике игровой зависимостиЛекция по профилактике игровой зависимостиЛекция по профилактике игровой зависимостиЛекция по профилактике игровой зависимости