2023 жылғы 16 қазанда кафедра ПОҚ 9-10 сынып оқушыларына арналған "Менің кіші Отаным" атты жас тарихшылардың зияткерлік байқауының облыстық кезеңінің қазылар алқасының мүшесі ретінде қатысты. Байқау 2 турдан тұрды: 1 тур - Қазақстан тарихы бойынша нақты материалды білуге арналған тестілеу; 2 тур-номинациялар бойынша (Менің кіші отанымның тарихы, кіші отанымның символы, Менің кіші Отанымның болашағы, менің туған өлкем). Оқушылар мен олардың мұғалімдері байқауға үлкен жауапкершілікпен қарады, қазылар алқасының назарына қызықты макеттер, презентациялар ұсынылды. Байқаудың ұйымдастырушысы - "Қызылжар дарыны" дарынды балалар мен дарынды жастарды анықтау және қолдау орталығы " КММ.

11.02.2024