25 Қазан - Республика күніне орай "Қазақстан: тарихы және қазіргі заман" тақырыбында іс-шара өткізілді

М Қозыбаев атындағы СҚУ мұражайында 19.10.2023 жылы М. Қозыбаев атындағы СҚУ әмбебап ғылыми кітапханасының қызметкерлері ҚТжәнеӘГП кафедрасымен бірлесіп 25 Қазан - Республика күніне орай "Қазақстан: тарихы және қазіргі заман" тақырыбында іс-шара өткізді. Іс-шараға "ҚТжәнеӘГП" кафедрасының аға оқытушысы А. Н.Бекмурзина, 6В01601 тарих ББ 3 курс студенттері қатысты. Іс-шара барысында студенттер мемлекет тарихындағы Республика күнінің маңыздылығы туралы айтып, республиканың жетістіктерін атап өтті. Сонымен қатар, тарихшы-студент Бекен Еран "Менің Қазақстаным" өлеңін оқыды, ол тыңдаушылардың жүрегіне әсер етті. Іс-шара соңында кітапхана қызметкерлері студенттердің белсенділігі үшін оларға "Қазақ халқының тарихы"бойынша энциклопедия оқулықтарын табыс етті.

11.02.2024