Өзін-өзі тану бойынша қайта даярлау және арттыру курсы

СҚМУ-ң музыка-педагогикалық факультетінің 3 оқытушысы Лариса Маркова, Светлана Шевченко и Айгуль Айтыбаева 12 тамыздан 6 қыркүйекке дейін Алматы қаласында «Өзін-өзі тану» пәні бойынша сабақ берудің ғылыми-әдістемелік негіздері» тақырыбында біліктілікті қайта даярлау және арттыру курстарынан өтті. Оқу бағдарламасы аясында әйгілі педагог, адамгершілік педагогикасының принциптерінің бастаушысы Шалва Амонашвилидің авторлық семинары өтті. Курстарды Сара Назарбаева ұйымдастырды және ұлттық орталық «Бөбекте» өткізілді. Курстан Қазақстанның 10 жоо-дарынан 50-ден астам оқытушы өтті.

Семинарлар мен мастер-класстар Ресейдің, Украинаның, Молдаваның,Литваның әйгілі педагогтары өткізді. Мұндай көлемдегі курстарды өткізу қажеттілігі «Өзін-өзі тану» пәнінің оқу бағдарламасының жаңартылуымен байланысты, енді ол басқа пәндермен ықпалдасады.

Жалпы осы курстар 3 кезеңге бөлінген және қараша айының ортасында аяқталады.

16.09.2013