3 курс студенттері «Теңге – тәуелсіздік келбеті» көрмесінің ашылуына қатысты

2023 жылғы 9 қарашада ОП Тарих мамандығының 3 курс студенттері аға оқытушы Бекмурзина А.Н. жетекілігімен «Теңге – тәуелсіздік келбеті» көрмесінің ашылуына қатысты.  Көрме ұлттық валюта – теңгенің 30 жылдық мерейтойына арналды.  Көрмені «Абылай хан резиденциясы» мұражай кешені Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Солтүстік Қазақстан филиалымен бірлесіп ұйымдастырды. Көрмеге ұсынылған материалдар ұлттық валютаның жасалу тарихымен таныстырып, есте қаларлық тарихи оқиғаларға, еліміздің атаулы даталарына, Қазақстанның дамуына елеулі үлес қосқан тұлғаларға арналған коллекциялық монеталар, сонымен қатар көрмеде «Қолданбалы өнер», «Әйгілі мешіттер», «Қазақстанның әдет-ғұрыптары, ұлттық ойындары», «Қазақстанның фаунасы», т.б.

11.02.2024