Қазақстан халқы ассамблеясының «Бір ел» атты тарихи- ағартушылық жастар жобасы өтті

2023 жылғы 30 қазаннан 1 қараша аралығында Түркістан облысында Қазақстан халқы ассамблеясының «Бір ел» тарихи- ағартушылық жастар жобасы өтті. Іс-шараның негізгі мақсаты - ортақ мәдени-тарихи құндылықтарды сақтау бойынша бірегей алаң құру, қазақстандық этностарды «Бірлігіміз – әралуандықта» қағидаты бойынша біртұтас ұлтқа біріктіру. Жоба бағдарламасы өте мазмұнды да қызықты болды. Іс-шараға ҚР Парламентінің депутаттары, ҚР Мәдениет және ақпарат министрлігінің, этномәдени бірлестіктердің өкілдері, «Ассамблея жастары» РҚБ мүшелері, блогерлер, республикалық жастар ұйымдарының өкілдері, мәдениет қайраткерлері, қатысты.

11.02.2024