Шаңғы тепсең, денең шынығады!

Қозыбаев университетінің 100-ден астам қызметкерлері мен оқытушылары демалыс күндерін белсенді өткізді. Олар жаппай шаңғы жарысына қатысу үшін қала сыртындағы спорт базасына жиналды. Іс-шара, Абай Құнанбаевтың «Толық адам» шығармасын насихаттау тұжырымдамасы аясында «Ыстық қайрат» ұранымен ұйымдастырылды.

ЖОО-ның Басқарма басшылығы, барлық факультеттер мен бөлімшелерінің өкілдері, 3 000 м қашықтықты бағындырды.Жарыстың негізгі құрамдас бөлігі-таза ауа және спортқа деген құштарлық. Қатысушылар табиғат аясында денелерін сергітті. Барлығына ыстық шай мен тәттілер ұсынылды. Нәтижесінде берілген қашықтық еңсерілді.

Өзінің спорттық жетістіктерін дәлелдеген Александр Наумов ерлер арасында абсолютті чемпион атанды! Екінші орынды Дмитрий Кузьменко, үшінші орынды Сергей Семененко иеленді.Әйелдер арасында «40 жасқа дейінгі» санатта Юлия Кузьменко, ал «40 жас және одан жоғары» санатында Инна Джемалетдинова жеңіске жетті. Құттықтаймыз!