Дәстүрлі күзгі кросс

Бүгінгі таңда салауатты өмір салтын ұстану тек қана пайдалы емес, сонымен қатар сәнді. Жүгіру - ең жарамды спорт түрі. Осы аптада қалалық саябақта дене шынықтыру және жаратылыстану географиялық факультеттің студенттерінің арасында өткен кросс тағы да бұл факультетте өз денсаулықтарын сақтайтын жандар оқитынын дәлелдейді.

Кроссқа барлығы 150-ден астам студент қатысты. Ұлдарда қашықтық 20километр болса, нәзік жандарда – 1 км. Кроссқа қатысушылар бірнеше топқа бөлінді.

Балаларға жеңуге оларды қолпаштау үшін келген жанкүйерлер көмектесті. Біздің студенттеріміз көп уақыт бойы компьютер немесе теледидар алдында отырғанша оқудан кейінгі жүгіру сергектік пен белсенділік қуатын береді.

Нәтижесінде жеңімпаздар спорттық мамандықтар арасынан - Ирина Штонденко мен Владимир Гернерб ал басқа мамандықтар арасынан - Светлана Коркунова мен Николай Асташев атанды.

16.09.2013