Медицина факультетінің еріктілер клубы

«Мейірімділік пен адамгершілік» бұл қасиеттер адамдар арасында ешқашан құндылық пен маңызын жоғалтпайды. Әрбір дәрігер мен медицина қызметкері мұқтаждарға мейірімділік көрсетуі тиіс. Бұл сапа волонтерлік қызметтің арқасында қалыптасады.

Медицина факультетінің оқушылары Петропавл қаласының қарт тұрғынына көмек көрсетті. 14 ақпанда Костюхин Богдан Витальевич, Туртаев Ильяс Азаматович, Грушин Ян Витальевич, Палсания Акшат Кумар Подгора ауданында тұратын қарт адамның үйін қардан тазартумен айналысты. Жастар қыс айларында көмекке мұқтаж жандарға көмек көрсету үшін күш біріктіреді.

ujhjlujhjlujhjl