Кәсіби бағдар жұмысы

Foundation факультетінің тыңдаушыларына кезекті  жоспарлы түрде жүргізілетін кәсіби бағдар жұмысы университетіміздің Агротехнологиялық факультетінде 10 ақпан күні  жалғасын тапты. Кәсіби бағдар жұмысы барысында:-аталмыш факультеттің кәсіби бағдар мамандары тыңдаушыларға факультетті таныстырып, мамандықтар мен академиялық ұтқырлық бағдарламасының артықшылықтары туралы кеңес берді.- "Сүт сапасын бағалау", "Өсімдік биотехнологиясы", "Азық технологиясы" сынды зертханалармен таныстырылды.- Агротехнологиялық факультеттің студенттері де кәсіби бағдар жұмыстарына белсене қатысып, тыңдаушыларға мастер класс өткізіп, Foundation факультетінің тыңдаушыларына тәтті бәліш тарту етті.