Студенттер марапатталды

Университетте QR арқылы жазбаша емтихандарды тексеру бойынша adASTRA жүйесін енгізуге қатысқан белсенділер  марапатталды. Қысқы емтихан сессиясында жүйенің тиімділігі дәлелденді. Жоба Қозыбаев университеті командасының жеке әзірлемесі болып табылады. Бұл студенттердің жұмысын бағалау кезінде үлкен Академиялық адалдық пен ашықтыққа қол жеткізуге мүмкіндік береді.

Операциялар, трансформациялар және инфрақұрылымды дамыту жөніндегі Басқарма мүшесі Рашит Белгібаев, жазбаша емтихан жұмыстарын бағалау форматы өзгертілген қысқы сессия барысында көрсеткен көмектері  үшін білім алушыларға алғыс білдірді. Сондай-ақ, студенттерді, академиялық адалдық және іскерлік корпоративтік этика қағидаттарын сақтау бойынша ЖОО-ның комплаенс-офицерінің қызметімен таныстырды. Шарада университет әкімшілігінен барлығы 39 студент алғыс хаттарға ие болды.