Құрметті қонақтың сапары

Алдымыздағы аптада СҚО-да «Премьер», біздің жерлесіміз, атақты мемлекет және қоғам қайраткері Бәйкен Әшімовке арналған, кітабының тұсаукесері өтті. Авторы – Қазақстанның құрметті журналисті Николай Колинко. Танысу экскурсиясында ол біздің жоғары оқу орнымызға келіп кетті. Қонағымызды СҚМУ-дың тарихы мұражайы қарсы алды. Бұл жерде 3 мыңнан астам университеттің тарихы, Манаш Қозыбаевтың өмірбаяны, археология мен этнография жайлы көрме қойылған.

Кейін Николай Колинко СҚМУ-дың астрофизикалық орталығында, Қазақстанның жоғары оқу орындарындағы жалғыз орталықта, сондай-ақ барлық халықаралық стандарттарға сәйкес келетін жүзу бассейнінде болып қайтты.

Кез келген уақытта студенттер мен оқытушылар тегін медициналық көмек ала алатын университеттің денсаулық пункті қонағымызды қызықтырды.

Содан кейін Николай Сергеевич Петропавл қаласының көрнекті жерлерімен танысты.

16.09.2013