Алғыс күні

Алғыс айту күнін мерекелеу аясында«Агрономия жене орман шаруашылығы»кафедрасында студенттерге «Волонтерлік қазақстандық қоғамның әлеуметтік феномені ретінде» такырыбында дәріс өткізілді. Бұл  дәрістің мақсаты - ел өмірінің түрлі салаларындағы волонтерлік қызметтің  маңыздылығын түсінуді кеңейту болды.Дәрісте Қазақстандағы волонтерліктің негізгі тенденциялары мен сын-тегеуріндерін бөліп көрсете отырып, қоғамды дамыту үшін волонтерлік қызметтің маңыздылығы талқыланды. Студенттер еріктілер бағдарламаларын жақсарту мүмкіндіктерін талқылай отырып, тәжірибе мен идеялармен белсенді түрде алмасты. Бұл дәріс студенттердің еріктілікке дегенқызығушылығын ынталандырудағы жәнестуденттерді белсенді азаматтық қызметкедайындаудағы маңызды қадам болды.