Астанада Қабылдау комиссиясының жұмысы басталды

Қозыбаев университетінің командасы кәсіптік бағдар беру жұмыстарымен Астананың 13 мектебін аралады.Елордалық лицейлердің, гимназиялардың және жалпы білім беретін мектептердің бітіруші сыныптарының 4 мыңнан астам оқушысы, біздің ЖОО-ның халықаралық және қазақстандық бағдарламалары туралы ақпарат алды. Кәсіптік бағдар беру жұмыстарына қос дипломдық бағыттағы студенттер тартылды: Аризона университетімен бірлескен жоба бойынша оқуға түсу және оқу тәжірибесі туралы айтты.

Бүгінгі таңда студенттер қос дипломдық бағдарламалардың келесі бағыттары бойынша білім алуда: биотехнология, білім берудегі инклюзия және ақпараттық жүйелер. Басқарма Төрағасы– Ректор м.а. Рената Апергенова, Аризона университетімен стратегиялық серіктестіктің 2022 жылдан бері жалғасып келе жатқанын хабарлады. Бұл студенттер үшін үлкен мүмкіндіктерге жол ашады. Өйткені оқыту, гранттар бойынша жүзеге асырылады. Ал түлектер бірден екі диплом алады: қазақстандық және американдық, бұл олардың жұмысқа орналасу мүмкіндігін арттырады.

Қабылдау департаменті Қозыбаев университетіне оқуға түсуге ниет білдірген студенттермен жұмыстарын жалғастырады. Құжаттарды тапсыру және толтыру, мамандық таңдау және т.б. мәселелері бойынша көмек көрсетіледі.