Медицина факультетінде Алғыс айту күні

Көктемнің алғашқы күні Қазақстанда Алғыс айту күні аталып өтіледі. Алғыс айту күні - алғыс пен мейірімділіктің, бірлік пен достықтың, өзара сыйластықтың символы. Жалпыұлттық мереке патриоттық, азаматтық борыш пен жауапкершілік сезіміне толы.

22 ақпанда сағат 17:00 медицина факультетінің білім алушыларымен Алғыс айту күніне арналған дөңгелек үстел өткізілді. Білім алушыларға осы тақырыпқа арналған бейнеролик пен презентация ұсынылды. «Қазақстан - менің Отаным» тақырыбында пікірталас өткізілді.

28 ақпанда «Абылай хан резиденциясында» «Адамгершілік-асыл қасиет» диалог алаңы өткізілді. М. Қозыбаев атындағы СҚО СҚУ Қазақстан халқы Ассамблеясы кафедрасының меңгерушісі, тарих ғылымдарының кандидаты Гривена Людмила Александровна баяндама жасады, сондай-ақ медицина факультетінің 4 курс оқушылары Әскерова Гүлжанат, Долганова Лиана, Данилова Дарья, Тажибаева Дильназ.

Осы күні сағат 16.00 №1 оқу корпусының акт залында Медицина факультетінің білім алушылары белсене қатысты.

Алғашқы көктемгі мереке - Алғыс айту күні жоғары оқу орнында «Құрт» акциясы өтті. ОЗК фойесінде ОМ-22 тобының оқушылары Қалел Мөлдір, Золотенко Давид, Мұқанова Айданды ұстаздар мен қызметкерлерді ұлттық дәмді сүт өнімдерімен қарсы алды.

Дәм татуларды «Қазақстан халқы Ассамблеясы» кафедрасы ұйымдастырды. 20 кг сертификатталған өнім сатып алынды.

ujhjlujhjlujhjlujhjlОМ2ujhjlujhjl