"ЗАМАНАУИ ПЕДАГОГИКАЛЫҚ БІЛІМ БЕРУДІ ДАМЫТУДЫҢ ӨЗЕКТІ ТЕНДЕНЦИЯЛАРЫ МЕН СТРАТЕГИЯЛАРЫ" ХҒПК

21.02.2024 "Заманауи педагогикалық білім беруді дамытудың өзекті тенденциялары мен стратегиялары" ХҒПК өткізу шеңберінде "бастауыш және мектепке дейінгі білім беруді дамытудың қазіргі тенденциялары"бағыты бойынша секциялық отырыс өтті. Отырыста мектеп жасына дейінгі балалардың шығармашылық қабілеттерін дамытуға бағытталған заманауи технологияларды қолдануға, Болашақ педагогтардың кәсіби шеберлігін жетілдіруге, сондай-ақ педагогикалық қызметтің инновациялық тәжірибесіне қатысты мәселелер А.Ш. Даниярованың баяндамаларында ашылды. (Қызылжар ауданының білім бөлімінің мектепке дейінгі және бастауыш тәрбие және оқыту бойынша әдіскері); Г. С. Сарсекеева ("Айгөлек "бөбекжай-бақшасы" МКҚК әдіскері), И. А. Антоненко ("Полтавка ОМ" КММ бастауыш сынып мұғалімі Р. М. Жұмабаева); Д. Т. Румова ("қалалық классикалық гимназия" КММ бастауыш сынып мұғалімі оларға.С.Шаймерденова"); Г. Ж. Қасенова ("Ивушка "бөбекжай-бақшасы"МКҚК қазақ тілі мұғалімі).