ТЭжҚФ-те Алғыс айту күні

1 наурызда Қазақстанда Алғыс айту күні атап өтіледі. Мереке Қазақстан халқы Ассамблеясының құрылған күніне орайластырылған. Алғыс айту күнін мерекелеу аясында тарих, экономика және құқық факультетінде бірқатар іс-шаралар өткізілді.

28 ақпан - "Қазақстандағы Алғыс күні: тарих және дәстүр"тақырыбында дөңгелек үстел. Әр түрлі курстар факультетінің студенттері баяндама жасап, бейне үзінділер көрсетілді.

28 ақпан 16.00 - "Бизнес және менеджмент" халықаралық білім беру бағдарламасының студенттері ОК №1 акт залында шоғырлануға қатысты.

1 наурыз - "Құрт" акциясы. №6 оқу корпусының фойесінде Э-21 тобының білім алушылары Суворина Дарья, Мұса Аружан және Ж-23-қ тобының білім алушы Егінбаев Қасымжомарт университеттің білім алушыларын, оқытушылары мен қызметкерлерін Ұлттық сүт өнімі – Құртпен емдеді.

5 наурыз - ҚТжӘГП кафедрасының ардагерлерімен "Алғыс шекараны білмейді" тақырыбында қонақ кездесу.

Сондай - ақ, білім алушылар арасында "Айналаңды нұрландыр", "Алғыс айту күні" тақырыптарында эдвайзерлік сағаттар өткізілді. "Жылу" (мұқтаждарға көмек көрсету бойынша) және "Баршаңызға алғыс айтамын" қайырымдылық акциялары өткізілді.