Волейболдан Спорт лигасының қорытындысы

8 наурыз Халықаралық әйелдер күні қарсаңында ЖОО-да волейболдан Студенттік спорттық  Лигасы өтті.Әр факультеттен 8-10 қыздардан құралған құрамалар, екі күн бойы бақ сынасты. Қарқынды ойындардың нәтижесінде Педагогикалық факультетінің құрамасы жеңімпаз атанды. Агротехнологиялық факультеті екінші, Тіл және әдебиет институтында үшінші орын. Үздік шабуылшы Әсемгүл Әбілмәжінова (гр.НРТ-22). Үздік ойыншы атағы Елена Ряписоваға берілді (гр. ФКС-21-3).

Ойын барысында өңірлік турнирде ойнау үшін Қозыбаев университетінің  құрамасы құрылды. Сәуір айында өтетін турнирде, волейболдан республикалық Спорт Лигасында солтүстік аймақтың атынан шығатын команданы анықтайды.  Спортшыларымызға сәттілік пен жеңіс тілейміз!