РГПУ-ға жұмыс сапары.А. И. Герцен

26.02.2024 жылдан 01.03.2024 жылға дейін қазақстандық зерттеу тобы мүшелерінің жұмыс бағдарламасы аясында РМК-да. А. И. Герцен "Арнайы және әлеуметтік педагогика " кафедрасының доценті Алпысбаева М. Б. және "Бастауыш және Мектепке дейінгі оқыту білім беру теориялары мен әдістемелері" кафедрасының аға оқытушысы Уалиева Н.Т. "ЖОО академиялық дербестігі жағдайында" педагогикалық ғылымдар "бағытының білім алушылары мен түлектерінде үздіксіз кәсіби даму құзыреттілігін қалыптастыру" Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі Ғылым Комитетінің гранттық қаржыландыру жобасы бойынша ИРН АР19678852  педагогтар мен білім алушылардың үздіксіз кәсіби дамуын жүзеге асыру бойынша шетелдік әріптестердің тәжірибесін зерделеді. Сондай-ақ, қазақстандық зерттеу тобының мүшелері Писарева С.А. (педагогика ғылымдарының докторы, профессор), Тряпицына А. П. (РАО академигі, педагогика ғылымдарының докторы, профессор), Примчук Н. В. (педагогика ғылымдарының кандидаты, доцент), Ахаян А. А. (педагогика ғылымдарының докторы, профессор), Новицкая В.А. (кандидат пед.ғылымдар, балалық шақ институтының директоры) теориялық аспектілерді, инновациялық жұмыс әдістерін, Ресейдегі ҒЗЖ мәселелерін шешуге мүмкіндік беретін заманауи технологияларды талдады.