М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университетіндегі MBA Day.

16 наурыз 2024 ж. М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университетінде кезекті МВА Day өтті. Аталған іс-шараның мақсаты МВА бағдарламаларында оқыту арқылы кәсіби өсу, біліктілікті арттыру және халықаралық деңгейдегі білім алу мүмкіндіктерімен таныстыру болды. Кездесуге келесі спикерлер шақырылды; Сабитов Тимур , бизнес-жаттықтырушы, қазақстандық Маркетинг, жарнама және PR Федерациясының және халықаралық марткетинг мектебінің төрағасы, "AlmaU" университетінің ЖББМ оқытушысы; Исаков А. А., кәсіпкер, МВА магистрі; Жапабаев А. А., "Отбасы банк" АҚ филиалының директоры, МВА магистрі. Іс-шараға өңірдің кәсіпкерлері, жұмыс берушілер, университет оқытушылары белсенді қатысты.