Наурыз 2024

2024 жылдың 19 наурызында Тарих, экономика және құқық факультетінде Наурыз мейрамы өтті. Наурыз-көктемгі жаңару мерекесі, көктемгі күн мен түннің теңелу күнімен тұспа-тұс келетін жаңа жылдың басы, бұл махаббат, құнарлылық және достық салтанатының мерекесі. Факультет мамандықтарының білім алушылары домбыра, би, ән, өлең оқуда өздерінің шығармашылық қабілеттерін көрсетті. Мереке кезінде асық, тоғызқұмалақ ойындары, шашки, шахмат, арқан тарту сияқты спорттық жарыстар өткізілді.
"Ұлттық киімім күні" челенджінің қорытындысы шығарылды. Бірінші орынды И(о)-22-к тобының студенттері, екінші орынды – УиА-22 тобының студенті М.Сүлейменова иеленді.
Іс - шара барысында көрермендерге Наурыз мерекесінің дәстүрлі тағамы-бауырсақтар ұсынылды.
Наурыз қуаныш пен жақсылық әкелсін! Көктемгі жылулық, мықты денсаулық және ұзақ өмір, бақыт, амандық пен өркендеу тілейміз! Наурыз әрқайсымызға жақсылыққа үміт, ойластырылған істерді іске асыруға сенім берсін!