ТЭҚФ-тің 10 жылдығына арналған «Сириус» екінші ғылыми студенттік олимпиадасының қорытындысы шығарылды

2024 жылғы 19 наурызда Тарих, экономика және құқық факультетінің 10 жылдығына арналған «Сириус» екінші студенттік олимпиадасының жеңімпаздары мен қатысушыларын салтанатты марапаттау рәсімі өтті. Аталған іс-шара факультеттің студенттік активінің бастамасымен ұйымдастырылды. Негізгі мақсаты студенттердің зияткерлік әлеуетін қалыптастыру және ғылыми қызметке қызығушылығын дамыту болды.

Биыл олимпиада 4-11 наурыз аралығында өтті. Оған факультеттің әр түрлі мамандық 54 білім алушылары қатысты. Олимпиада екі кезеңнен тұрды. Бірінші іріктеу турының нәтижесінде екіншісіне 38 қатысушы өтті. Барлық мамандықтардың студенттері өз бағыты бойынша эссе жазу арқылы ғылыми білімдерін аша алды.

Олимпиада жеңімпаздары 1,2,3 дәрежелі дипломдар мен қатысушылардың сертификаттарын алды. Болашақта біздің студенттер жаңа ғылыми шыңдарды бағындырып, факультет жетістіктерінің қорын жаңа жеңістермен толықтырады деп үміттенеміз.

Жеңісіңізбен құттықтаймыз! Өмірде жеңімпаз болуды, барған сайын жаңа биіктерге жетуді, ғылыми-зерттеу жұмысы мен практикалық қызметте табыс тілейміз!