Наурыз онкүндігі аясында ұлттық спорт түрлерінен спорттық іс-шаралар

Бүгін Қозыбаев университетінде «Наурыз» онкүндігі аясында ұлттық спорт түрлерінен спорттық шаралар өтті!!! Инженерлік және цифрлық технологиялар факультетінің студенттері «Асық ату», «Тоғызқұмалақ» және «Бес асық» ойындарында толық команда болып өнер көрсетті. Команда құрамында ИИса Айдарбек,Төребек Ұлықпан, Бейсенбаев Раушанбек,Иса Лаура, Амзеев Нурдаулет,Баянова Диляра, Кельденова Раушан,Жақсылық Сара және Болатбекқызы Ақниет болды.

Ойын шартының сақталуын Айжеркенова Альбина Амангельдиновна және Исатаев Ербол Бостандыкович қадағалады. Ойындар белсенді және түрлі-түсті болды. Жарыстың қорытындысы бойынша «Асық ату» бойынша Амзеев Н.(ИСУ-22-б) және Төребек Ұ. (ИС-21-к) ІІ және ІІІ орын алды, «Тоғызқұмалақ» бойынша Баянова Диляра (РЭТ-23-к) қыздар арасында ІІІ орын алды! Қатысушылар мен жеңімпаздарды құттықтаймыз!!!

Национальный спортНациональный спортНациональный спортНациональный спортНациональный спортНациональный спортНациональный спортНациональный спортНациональный спорт