«Бөрік теппек» ұлттық ойыны бойынша жарыста ИжСТФ командасы екінші орын алды.

14 наурыз күні Наурыз мейрамын тойлауға арналған «Бөрік теппек» ұлттық ойыны бойынша жарыста ИжСТФ командасы ІІ орынға ие болды! Команда құрамында С-23-к тобының студенттері Қайыргелди Дәурен, Құдабаева Томирис және ЭЭ-23-к тобының студенті Сәбит Нұржігіт қатысты. Байқауды Қозыбаев университетінің студенттермен жұмыс бөлімі М.Қозыбаев АМАНАТ партиясы «Болашақ» аумақтық филиалының қолдауымен өткізді. .

Ойын мақсаттары: Қазақтың ұлттық ойынын қолдау, насихаттау және дамыту; Қазақ халқының ұлттық ойындарына жұртшылықтың назарын аудару; Жастарды топтастыру және табысты мәдени интеграция үшін жағдай жасау; Оқушылар арасында салауатты өмір салтын насихаттау.

Соревнования по Бөрік теппекСоревнования по Бөрік теппекСоревнования по Бөрік теппекСоревнования по Бөрік теппек