"Үкілі кәмшат" этно сән көрсетілімі

2024 жылдың 18 наурызында Педагогикалық факультетінің "Наурызым шат-думан көңіл тойы" мерекелік іс-шаралар апталығы  "Арнайы және әлеуметтік педагогика" кафедрасының ұйымдастыруымен өткен "Үкілі кәмшат"  этно сән көрсетілімімен жалғасты.    Ұлттық киім сән көрсетілімі  іс-шарасы ұлттық киімнің мерекесі ғана емес, сонымен қатар мәдени тәжірибе алмасу, қазақ халқының салт-дәстүрлері мен құндылықтарын қолдау мүмкіндігін көрсетті.  Қазір ұлттық киімді заманауи үлгіге бейімдеген жастарды көп көруге болады. Соның нұсқасы ретінде бүгінгі сән көрсетілімінде студенттер киімдерінде неғұрлым қазақи элементтерді қолданды. "Үкілі кәмшат" этно сән көрсетілімі этно-тренд дәстүр мен тарихи ерекшеліктің өзінше сақталуына ықпал етеді.