«М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті» КЕАҚ бос лауазымына орналасуына конкурс жариялау туралы

М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті КЕАҚ бос лауазымына орналасуға конкурс жариялайды:

• Экономикалық жоспарлау және қаржы департаменті директорының - бас бухгалтердің бухгалтерлік есеп және есептілік жөніндегі орынбасары - материалдық құндылықтарды есепке алу бөлімінің жетекшісі

Лауазымға қойылатын талаптар: "Есеп және аудит", "Қаржы" мамандықтары бойынша жоғары (экономикалық, қаржылық-экономикалық) білімі және кемінде 5 жыл жұмыс өтілі бар.

Лауазымдық міндеттері: Университеттің есеп және салық саясатын әзірлеуге қатысу; университеттің даму жоспарын түзетуді әзірлеуге және даму жоспарының орындалуы бойынша есепті, жылдық қаржылық есепті (бухгалтерлік баланс, ақша қаражатының қозғалысы туралы есеп, пайда мен залал туралы есеп, меншікті капиталдағы өзгерістер туралы есеп, қаржылық есептілікке түсіндірме жазба)жасауға қатысу; Қаржылық тәртіпті нығайтуға бағытталған іс-шараларды әзірлеу және жүзеге асыру, бухгалтерлік есеп шоттарынан кемшіліктерді, дебиторлық берешекті және басқа да шығыстарды есептен шығарудың заңдылығын бақылау; ҚР белгіленген Заңнамасына сәйкес ішкі бухгалтерлік есептілік құжаттарының нысандарын әзірлеу және енгізу және олардың орындалуын бақылауды жүзеге асыру; өндірістік және талдамалық шоттарға кірістер мен шығыстардың бөлінуін талдау, есепке алу және бақылауды жүзеге асыру бағдарламалық қамтамасыз етудегі бухгалтерлік есеп 1С: Кәсіпорын; Белгіленген тәртіппен Қаржы-шаруашылық қызметінің жай-күйі туралы ақпаратты университет басшысына, уәкілетті органға, салық және статистикалық органдарға, республикалық және жергілікті атқарушы билік органдарының сұрау салулары бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен және мерзімдер және т.б.

• Кітапхана директоры (штаттық қызметкер болмаған кезеңге)

Лауазымға қойылатын: жоғары кәсіптік білім және кітапханадағы басшылық лауазымдардағы жұмыс өтілі кемінде бес жыл.

Лауазымдық міндеттері: университет бейінін ескере отырып, кітапхана қорын қалыптастыру бойынша жұмыс жүргізу (жинақтау, есепке алу, мерзімді түгендеу жүргізу); кітапхананың перспективалық және ағымдағы жұмыс жоспарларын әзірлеуді ұйымдастыру және олардың орындалуын бақылау; өз бағыты бойынша стратегиялық құжаттарға мониторинг жүргізу; жұмыстың негізгі көрсеткіштері бойынша статистикалық есепке алуды жүргізуді бақылау; Оқу, тәрбие жұмыстарының аса маңызды бағыттары бойынша кітапхананың дамуын айқындау, әдістемелік және ғылыми-зерттеу қызметін қамтамасыз етеді және оның орындалуын қамтамасыз етеді және т.б.

Университетте жұмыс істейтін және конкурсқа қатысуға үміткер тұлға:

1) конкурсқа қатысу туралы өтініш;

2) 5-7 слайдтан аспайтын презентация түріндегі факультеттің Даму стратегиясы (декандар), Департаменттің немесе бөлімнің (директорлар/басшылар) даму перспективалары.

Университетте жұмыс істемейтін және конкурсқа қатысуға үміткер тұлға:

1) конкурсқа қатысу туралы өтініш;

2) еркін нысанда жазылған өмірбаян;

3) білім туралы құжаттардың көшірмелері;

4) еңбек кітапшасының (болған кезде) немесе еңбек шартының көшірмесі не соңғы жұмыс орнынан еңбек шартын қабылдау және тоқтату туралы бұйрықтардан үзінді көшірмесі;

5) «Денсаулық сақтау ұйымдарының бастапқы медициналық құжаттама нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 23 қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген нысан бойынша денсаулық жағдайы туралы анықтама;

6) адамның қылмыстық құқық бұзушылық жасағаны туралы Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті беретін есепке алу жөніндегі мәліметтердің болуы не болмауы туралы анықтама.

7) 5-7 слайдтан аспайтын презентация түріндегі факультеттің Даму стратегиясы (декандар), Департаменттің немесе бөлімнің даму перспективалары (директорлар/басшылар/бас менеджерлер).

Құжаттар хабарландыру жарияланған сәттен бастап 10 күнтізбелік күн ішінде қабылданады.

Құжаттар мына мекен-жай бойынша қабылданады: Пушкин көшесі, 86, № 2 корпус, № 219 кабинет.