Техникалық білім беру бағдарламаларын аккредиттеу

22 наурызда ASIIN аккредиттеу комиссиясы (инженерия, информатика, жаратылыстану ғылымдары және математика саласындағы білім беру бағдарламаларын аккредиттеу жөніндегі халықаралық агенттік) Қозыбаев университетінің алты техникалық бағдарламасын 2029 жылдың 30 қыркүйегіне дейін аккредиттеу туралы шешім шығарды. Бұл бакалавриат және магистратура бағдарламалары: «Ақпараттық жүйелер», «Электроэнергетикасы», «Радиотехника, электроника және телекоммуникация».

Бағдарламалар 2022 жылдың мамыр айында бағаланып, екі жыл ішінде жүзеге асырылатын ұсыныстар алды. Университет ұжымының оларды дамыту және жетілдіру жөніндегі жұмысы сәтті деп танылды және бағдарламалар қажетті мерзімге аккредитациядан өтті.

Айта кетсек, ASIIN сапаны қамтамасыз ету бойынша ірі әлемдік қауымдастықтардың мүшесі болып табылады. Бүгінгі таңда 65 елдің 300-ден астам университеттері білім беру бағдарламаларын аккредиттеді.