Қозыбаев университеті Huawei-мен серіктестік орнатты

Біздің университет ақпараттық және коммуникациялық технологиялар саласындағы әлемдік көшбасшы Huawei компаниясымен өзара ынтымақтастық туралы Меморандумға қол қойғаны туралы хабарлауға қуаныштымыз!

Компания телекоммуникация, есептеу, жасанды интеллект және т.б. саласындағы инновациялық әзірлемелерімен танымал. Huawei халықаралық цифрлық инфрақұрылымды дамытуға және өмірдің әртүрлі салаларына озық технологияларды енгізуге белсенді қатысады.

Бұл меморандум инженерлік және сандық технологиялар факультетінің студенттері мен ғалымдары үшін зерттеулер, білім беру, инновациялар саласында жаңа мүмкіндіктер ашады . Ынтымақтастық Huawei компаниясының білім беру ортасына қол жеткізуге мүмкіндік береді.

Huawei-мен бірлескен жобалар біздің қоғам мен әлемдік ғылымның дамуына ықпал ете отырып, жаңа білім мен технологияға қол жеткізеді деген сенімдеміз!