Әлемнің жетекші Huawei компаниясымен өзара түсіністік және ынтымақтастық туралы меморандумға қол қоюы

Біздің университет әлемнің жетекші Huawei компаниясымен өзара түсіністік және ынтымақтастық туралы меморандумға қол қойғанын мақтанышпен хабарлаймыз! Қол қоюға Инженерлік және сандық технологиялар факультеті қатысты! Huawei - ақпараттық және коммуникациялық технологиялар саласындағы әлемдік көшбасшы, өзінің инновацияларымен және цифрлық әлемге қосқан үлесімен танымал.  Технологиялық индустриядағы осындай алпауытпен бірлесіп жұмыс істеу бізге зерттеу, дамыту және білім алмасу үшін бірегей мүмкіндіктер береді.
 Бұл біздің академиялық жетістіктерге ұмтылудағы маңызды қадам және студенттер үшін инновациялық оқу тәжірибесін жасауға көмектесу.  Біз Huawei компаниясымен серіктестігіміз көптеген оң нәтижелер әкелетініне және студенттерімізді бұдан да үлкен жетістіктерге жетуге шабыттандыратынына сенімдіміз! Барлық қызықты зерттеу жобалары мен осы қызықты серіктестік ұсынатын мүмкіндіктер туралы хабардар болу үшін бізбен бірге болыңыз!

сотрудничество с Huawei