«Famous people of Kazakhstan» тақырыбында тұсаукесер конкурсы

27.02.2024 М.Қозыбаев атындағы СҚУ-да «Famous people of Kazakhstan» тақырыбында тұсаукесер конкурсы өткізілді. Байқаудың мақсаты: еліміздің мәдениетімен танысу арқылы студенттердің ағылшын тілін үйренуге қызығушылығын арттыру. Байқауға тілдік емес мамандықтардың 1 курс студенттері қатысты. Қатысушылар еліміздің белгілі адамдары туралы ағылшын тілінде өз тұсаукесерлерін дайындап, көрсетті. Студенттердің жұмыстары келесі критерийлер бойынша бағаланды: таныстырылымның мазмұны мен ақпараттылығы, дизайн, баяндаудың қисындылығы, сөз сөйлеу. Аталған іс-шара студенттердің шет тілін оқытудағы шығармашылық әлеуетін анықтауға және ынтасын арттыруға мүмкіндік берді.

Байқау қорытындысы бойынша орындар былайша бөлінді: І орын - Сапаш Қымбат, КЯЛ-23-к бағаны; II орын - Юлия Колесникова, ПМНО-23 тобы; ІІІ орын - Махамбетова Дильназ, ст. ТПП-23-к.

Жауапты: Л.А. Бексұлтанова, «Шет тілдер» кафедрасының  аға оқытушысы, м.п.н.