Ағылшын тілінен Аймақтық олимпиада

29.02.24-01.03.24 М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университетінде тілдік емес мамандықтардың 1-курс студенттері арасында ағылшын тілінен Аймақтық олимпиада өтті. Олимпиаданы «Шетел тілдері» кафедрасы ұйымдастырды. Олимпиадаға 42 студент қатысты: М.Қозыбаев атындағы ҚМУ (27 адам), Бәйкен Әшімов атындағы Петропавл машина жасау және көлік колледжі (4 адам), Жоғары құрылыс-экономикалық колледжі (3 адам), Гуманитарлық-техникалық колледжі (4 адам), ҚР ҰҰ академиясы (4 адам) адам).
Олимпиаданың басты мақсаты - зияткерлік әлеуетті ашу, таланттарды анықтау және шет тілін білу жас маманның шет тілін меңгеру дағдыларын көрсету бәсекеге қабілеттілігінің негізгі факторы болып табылатын қазіргі заманғы әлемде студент жастарды дамыту.
Олимпиада «Шетел тілдері» кафедрасының меңгерушісі, м.п.н., бапкер Ләйлі Шоқатқызы Исмағамбетованың құттықтау сөзінен басталды. Олимпиада екі турда өтті. Бірінші тур grammar, vocabulary, reading, listening, writing тапсырмаларын қамтыды. Бірінші турдың қорытындысы бойынша үздік ондаған студент анықталды, олар екінші турда коммуникативтік дағдыларын және ағылшын тілін меңгергендігін көрсете білді. Студенттердің дағдыларын бағалау үшін «Шетел тілдері» кафедрасының ПОҚ құрамында қазылар алқасы құрылды: ЗИ кафедрасының меңгерушісі, магистр, басшы Л.Ш. Исмагамбетова, магистр, аға оқытушы Т.Е. Өмірзакова, магистр, аға оқытушы Д.С. Сырымбетова; оқытушы Жүсіпова А.Р.
Орындар былайша бөлінді:
1 орын - Веремейчик Никон, гр.ИСУ (US) -23-1а;
2 орын - Шабанов Александр, ЭиТ (KZ-US) -23п, Абызғалиқызы Зубайра, БТ (US) -23-1а;
3 орын - Қазбеков Аңсар, БМ (KZ-US) -23-1, Нұржаупов Нұрсат, БТ (US) -23-2а, Герасимов Даниил, БТ (US) -23-1а.
ИЯ кафедрасының жауапты ПОҚ:
М.О., аға оқытушы Сырымбетова Д.С..
М.О., аға оқытушысы Т.Е. Өмірзақова.
оқытушы Жүсіпова А.Р