«Health is wealth» тақырыбында шығармалар конкурсы

«Рухани жаңғыру» бағдарламасын іске асыру аясында тілдік емес мамандықтардың 1-курс студенттері арасында М.Қозыбаев атындағы ҚМУ-де 11.03.2024 бойынша 12.03.2024 бойынша «Health is wealth» тақырыбында шығармалар конкурсы өткізілді. Іс-шараның мақсаты: студенттердің салауатты өмір салтын қалыптастыру.
Байқауға АФ, ИЯИЛ, ПФ, ФИЭП 1 курс студенттері қатысты.
Бүгінде салауатты өмір салты жастар арасында кеңінен танымал болып келеді. Балалар спортпен белсенді айналысады, салауатты өмір салтын ұстанады. Бұл туралы студенттер өз шығармаларында жазды. Конкурсқа қатысушылардың жұмыстары мынадай критерийлер бойынша бағаланды: эссе мазмұнының берілген тақырыпқа сәйкестігі, материалды баяндаудың дәйектілігі, түпнұсқалығы мен жаңалығы. Конкурстың қорытындысы бойынша мына студенттер жеңімпаз болып табылады: І орын - Нағуманов Тамерлан А-23; II орын - Ермек Елжас ФКС-23-2; III орын - Шайпина Жұлдыз И (о) -23-к.

Жауапты:
«Шет тілдер» кафедрасының П.Ғ.М., аға оқытушысы Л.А. Бексұлтанова