«The importance of learning English in the future life of students» үздік ғылыми студенттік жұмысқа өңірлік конкурсы

2024 жылғы 19 наурызда М.Қозыбаев атындағы ЕҰУ «Шетел тілдері» кафедрасының аға оқытушылары Н.В.Бубнова, А.К.Саутбаева ПКЯ кафедрасының аға оқытушысы Н.М.Баекинамен бірлесе отырып, тақырыбы бойынша үздік ғылыми студенттік жұмысқа өңірлік конкурс өткізді «The importance of learning English in the future life of students» үш тілде (қазақ, ағылшын, орыс).
Аталған байқауға М.Қозыбаев атындағы КМУ-нің тілдік емес мамандықтар бойынша 1 курс студенттері, КМУ колледжінің студенттері қатысты.
Байқаудың мақсаты ғылыми-зерттеу жұмыстарына қызығушылықты дамыту және студенттер мен оқушылардың ғылыми әлеуетін ашу болды.
Ғылыми-зерттеу жұмыстарын студенттер мен оқушылар жеке орындады, олар келесі критерийлер бойынша бағаланды:
- ғылыми стиль.
- зерттеу сипаты.
- өзектілігі.
- материалды сауатты баяндау.
Байқау қорытындысы бойынша келесі студенттер жеңімпаз атанды:

1 орын - Лизун Антон (гр МФ-23)
Мұхаметғали Әлмира (ДЗ-23 баған)

2 орын - Шәкірова Саяжан (Б (о) -23к бағаны)
Алексей Пионткевич (МФ-23 тобы)
Ермағамбет Нұрай (Ж-23к баған)

3 орын -Мусиевский Владимир (СКУ колледжі)
Самет Ұлболсын (Б (о) -23к бағаны)
Балғабай Ерасым (ФКНВП-23 баған)
Нығмеджан Жазира (ПМНО-23к баған)
Жауапты аға оқытушылар: Н.В.Бубнова, А.К.Саутбаева; Баекина Н.М.