«Өз атыңды есте сақта..» атты Республикалық конкурс жеңімпазы

2024 жылдың 18 наурызында Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау университетінің жалпы тіл білімі және әдебиет кафедрасы. «Өз атыңды есте сақта» атты Қазақстанның жоғары оқу орындарының 1-4 курс студенттері үшін белгілі қазақстандық аудармашы, публицист, әдебиеттанушы және қоғам қайраткері Герольд Карлович Бельгердің туғанына 90 жыл толуына арналған Республикалық онлайн байқауы өткізілген болатын. Бұл конкурс үш номинация бойынша өтті:

- Бельгердің «Эль» шығармасынан үзінді (орыс тілінен неміс, қазақ, ағылшын тілдеріне)аудармасын ұсыну;

- конкурс тақырыбына авторлық өлеңдер жазу;

- конкурс тақырыбы негізінде Г. Бельгердің қанатты сөздерін пайдаланып эссе жазу.

«Өз атыңды есте сақта»  тақырыбында эссе жазу номинациясы бойынша Гран-приді (ағылшын тілінде) «Герман - роман филологиясы» кафедрасының «Шетел филологиясы» мамандығының 1 курс студенті Зелинский Тамерлан жеңіп алды. Жеңімпаз дипломмен және естелік сыйлықтармен марапатталды. Құттықтаймыз!