Архитектуралық дизайн байқауында II орын!

2024 жылдың 2 сәуірінде «Құрылыс және дизайн» кафедрасының студенттері «Петропавл қаласы және Солтүстік Қазақстан облысы Құрылысшыларының даңқ аллеясының орталық бөлігінің ансамбліне арналған жобалық жобалардың сәулет байқауына» қатысты. Солтүстік Қазақстан құрылысшылар қауымдастығының тапсырысы бойынша Құрылыс және экономика. ДЗ-20 тобының студенттері Бажирбаева Аружан мен Қойшыбай Аяжан ІІ орынды иеленсе, ДЗ-21 тобының студенті Сулейманова Сабина қатысқаны туралы сертификатпен марапатталды. Жобалар ҚжД кафедрасының аға оқытушысы Неля Станиславовна Раковецтің жетекшілігімен аяқталды. Оқушыларымызды жүлделі орындарға ие болуымен құттықтаймыз!