«Пилигрим» театры ұсынады

Д.Белкиннің «В погоне за Дон Жуаном» - пьесасында ортағасырлық ар-намыс туралы идеялар заманауи адамның дүниетанымымен тоғысатын комедия. Оны «Пилигрим» ұлттық студенттік театрының талантты әртістері мен режиссерлері көрермен назарына ұсынды.

Бұл қойылымды режиссер Санжар Тойболат университет сахнасында екінші рет қойып отыр, премьерасы 1 желтоқсанда өтті. Алайда, есею, қорқынышты жеңу сияқты күрделі мәселелермен араласқан жеңіл әзіл, көрерменнің көңілінен шығып, комедияны қайталауды жөн көрді. Спектакльге небәрі 2 әртіс пен сүйемелдеуші тартылғанымен, олар екі айдан астам уақыт дайындалды.

Айтып өткен жөн, осыдан бірнеше күн бұрын «Пилигрим» театры Халықаралық театр күніне арналған «Кішкентай ертегілер» спектаклінің премьерасын көрсеткен болатын.