ТЭҚФ-те Ашық есік күні

2024 жылдың 5 сәуірінде Тарих, экономика және құқық факультетінде Ашық есік күні өтті. Аталған іс-шараға Петропавл қаласы мен жақын маңдағы аудандар мектептерінің оқушылары қатысты. Кездесуге факультет ББ жұмыс берушілері қатысты: СҚО Прокуратурасының кадрлық даму тобының прокуроры, әділет кіші кеңесшісі Әсия Болатқызы Мусина; СҚО ПД ББ тәрбие кадр жұмысы бөлімінің бастығы, полиция майоры Жандос Біржанұлы Асылбаев.

Кафедралардың кәсіби бағдар берушілері факультетте оқытылатын білім беру бағдарламалары, оқу мерзімі, жұмысқа орналасу мүмкіндіктері, факультеттің заманауи материалдық-техникалық базасы туралы айтып берді. Қонақтарға 2024-2025 оқу жылының білім беру бағдарламалары туралы толық ақпараты бар буклеттер таратылды. Кездесу оқушыларға болашақ мамандықты таңдауда пайдалы болды деп үміттенеміз.