Кішірейтілген

"Қазіргі мектептегі орыс тілі сабақтарындағы тиімді әдістер"тақырыбындағы ғылыми-әдістемелік семинар

12 сәуірде "Орыс тілі мен әдебиеті" кафедрасында "қазіргі мектептегі орыс тілі сабақтарындағы тиімді әдістер"тақырыбында ғылыми-әдістемелік семинар өтті. Семинар Zoom платформасында онлайн форматта өтті. Семинарда РЛ-20 тобының студенті Горбатова Екатерина, "орыс тілін оқытудағы заманауи цифрлық құралдар", РЛ-21 тобының студенті Асылтасова Мадина, "мектепте орыс тілін оқытудың белсенді әдістері", РЛ-21 тобының студенті Ивина Анастасия, "орыс тілін оқытудың инновациялық тәсілдері" атты баяндамалар жасалды", Букреева Анастасия, РЛ-21 тобының студенті, "орыс тілі сабақтарында мультимедиялық платформалар мен когнитивті рефлексия әдістерін қолдану", Ярышева Татьяна Игоревна, Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі, педагог-зерттеуші, "Мағжан Жұмабаев атындағы it-мектеп-лицейі", "өзін-өзі дамыту сапасын басқару және көшбасшылыққа ұмтылу"КММ директорының оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары. Семинардың барлық қатысушылары қатысу туралы сертификаттармен марапатталды.