Еріктілер, құтқарушылар, әскери қызметшілер үшін 94 келі азық дайындалды

Қозыбаев университеті су тасқыны мен оның салдарымен күресуге барынша көмек көрсетуді жалғастыруда. Оқытушылар, қызметкерлер мен студенттер зардап шеккендерге жүк көліктерінен гуманитарлық көмек тасуға қатысады. Осы күндері біздің еріктілер су, азық-түлік, киім-кешек және басқа да қажетті заттарды жеткізді.

Әйелдер қауымы 9-15 сәуір аралығында АФ азық-түлік қауіпсіздігі зертханасында, меңгерушісі Ирина Әубәкірованың жетекшілігімен су тасқынына қарсы іс-шараларда жұмыс істейтін еріктілер мен әскери қызметшілерге азық дайындаумен айналысты. Барлығы 40-қа жуық қызметкер мен ПОҚ жұмылдырылды. Олар 80 келі бауырсақ, 9 келіден астам самса, 5 келі тоқаш жасады.

ЖОО-да № 4 ОК, каб. 101 су тасқынынан зардап шеккендерге көмек жинау пункті жұмыс істейді.